Akce Energy 3/2016

energy 3_16

Regalen + Peralgin             běžná cena: 993 Kč      akční cena: 844 Kč     sleva: 149 Kč

Regalen

je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance, ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci.
Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla. Filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Spolu se žlučníkem jsou dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu našeho nitra.

Peralgin

je bioinformační přípravek obsahující oleje, extrakty z bylin a exotických hub. Jeho hlavní složku tvoří perila křovitá, která se doporučuje osobám, které chtějí chránit organismus. Hořčík se může podílet na snížení míry únavy a vyčerpání, podpořit činnost nervové soustavy a normální stav kostí a zubů. V extraktu z révy jsou přirozeně se vyskytující antioxidanty, které chrání buňky a tkáně před oxidačním poškozením a mohou tak zvýšit celkovou obranyschopnost organismu. Kozlík může přispět k optimální relaxaci včetně podpory zdravého spánku.

 

16 Bře Žádné komentáře martina Nezařazené