Energy aktuálně 10/2016

Produkty měsíce října

Základní Cytosan a Cytosan Inovum známe jako báječné prostředky k vnitřní očistě. Látky obsažené v CytosanFomentum gelu jsou zase schopné prostupovat zvenčí hluboko do tkání, na principu osmózy vázat na sebe odpadní látky a ty odvést přes kůži pryč z těla. Povrch pokožky se čistí, prokrvuje, hojí a regeneruje. Cestu za zpevněním Země můžeme završit častějším, nejlépe ranním používáním mýdla a šamponu Cytosan, mezi 7. a 9. hodinou se otevírá časový cyklus Země. A potom nádherně noví si můžeme večer po namáhavých dnech odpočinout v koupeli Balneolu.

Říjen není lecjaký měsíc. Každý rok zdůrazňujeme jeho význam v čínské medicíně jako mezidobí Země, zodpovědného za obranu a stálost organismu.

Léčivý zábal v tubě – Cytosan Fomentum gel

Dobře známé účinky humátů působících přes kůži do hloubky organismu přímo vybízejí k aplikaci v přípravku určeném speciálně k vnějšímu použití, Cytosan Fomentum gelu. Zopakujme si, které účinné látky Cytosan Fomentum gel obsahuje. Podstatnou složkou je humát draselný, vynikající přírodní detoxikátor a okysličovač. Dále je to lignohumát draselný, vyráběný z čisté dřevní hmoty, vhodný právě pro použití na kůži. Výtažek z ostropestřce mariánského silymarin, který najdeme například i v Regalenu, ochraňuje játra a odstraňuje volné radikály. A poslední složka, kyselina jantarová, tvořící též důležitou součást Cytovitalu, regeneruje a podporuje buněčný metabolismus.
S Cytosan Fomentum gelem mám dlouhodobě velmi dobré zkušenosti nejen já, ale i řada mých známých. »

Za všechny uvádím tipy jedné z jeho věrných uživatelek:
BOLEST HLAVY
„Cytosan Fomentum gel je můj pomocník číslo jedna při všech zdravotních potížích. Užívám ho při bolestech hlavy namísto tablety. Bolest výrazně ustoupí po aplikaci na bolavou lokalitu. Po zaschnutí a následném umytí použiji Artrin, respektive krém, který mi nabídne intuice či pohled na plakát reflexních zón.
LEDVINY
Cytosan Fomentum gel používám i při bolestech močového měchýře a ledvin. Aplikuji ho na celý podbřišek a zónu ledvin. Když uschne, udělám si buď sedací, nebo celotělovou koupel v Balneolu a ve vodě rozpuštěném Artrinu, do koupele přidám i jedlou sodu. Po patnácti dvaceti minutách vyjdu z vany, namažu kříž a podbřišek Atrinem, zabalím se do deky a odpočívám. »

Podstatnou složkou je humát draselný, vynikající přírodní detoxikátor a okysličovač.
4 Říj Žádné komentáře martina Nezařazené