Kosmetická péče Louny

Relaxcentrum v hotelu Union, Beneše z Loun 139, 440 01 Louny,
tel.: 415 654 392, 773 175 339, e-mail: info@ambrabeauty.cz

Nabízíme klasickou kosmetickou péči (viz ceník) a širokou paletu moderních velmi efektivních procedur, které pomáhají eliminovat nebo zcela odstraňovat nejčastější kosmetické problémy.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Nová přístrojová metoda diamantové mikrodermabraze DREAM A PEEL nahrazuje pískové technologie. Pracuje na principu mechanického peelingu pleti diamantovou drtí různé hrubosti, která obrušuje vrchní tenkou vrstvičku zrohovatělé kůže, čistí ji a oživuje. Tato metoda dokáže korigovat a stimulovat pokožku s jemnými vráskami, jizvičkami po akné nebo rozšířenými póry. Má bělící efekt na pigmentové skvrny. Lze aplikovat na všechny typy pokožky. Je rychlá a bezpečná (délka ošetření v řádu minut), bez následného omezení běžných aktivit. Jejím velkým pozitivem je dlouhodobý efekt, dosažené výsledky jsou trvanlivé. Je kompatibilní s dalšími ošetřeními, kosmetikou nebo IPL, bez rizika nepříznivých reakcí.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Poskytuje možnost čištění a hloubkového zavádění aktivních látek do kůže. V kombinaci s vhodnou emulzí nebo gelem umožňuje odstraňovat barevné skvrny, vrásky, akné, odumřelé buňky a nečistoty z povrchu kůže.

ULTRAZVUK

Využívá vibrací s frekvencí 1MHz, které stimulují tkáně, zvyšují propustnost buněčných blan, podporují syntézu kolagenu v pokožce, redukují vrásky a mimické linie a zpevňují pokožku.

MINI LIFT

Mini Lift je kosmetické liftingové ošetření a „pasivní gymnastika“ pro obličej, ruce a tělo na bázi rostliny Aloe Vera. Při ošetření je aktivována horní vrstva kůže a vrstvy pod ní, čímž je spuštěna mikrocirkulace. Tato procedura okamžitě zlepšuje látkovou výměnu, hydrataci, vyhlazuje vrásky, kůže působí zdravěji a pevněji.

Složení používaných produktů je biologické a organické, bez přídavku jakýchkoliv chemikálií. Výsledek pocítíte okamžitě po prvním ošetření! Z metod kosmetického liftingu přináší právě Mini Lift neuvěřitelné vylepšení. Doba, za kterou lze dosáhnout chtěného výsledku, je zcela individuální, a to vzhledem k rozdílnému věku a kondici kůže. Kolik ošetření je potřeba? I to je individuální, některé typy kůže reagují dostatečně na ošetření obličeje nebo rukou absolvované jednou za čas, jiné potřebují kúru složenou z 5-10 ošetření 2x týdně. Upozornění: kůže po tomto ošetření lépe přijímá vše, co na ní aplikujeme. Proto používáme dostatečně vitamin E olej a hydratační krém, necháme minimálně 2 hodiny působit a teprve potom je možné nanést make-up.

Mini lift obličeje je kosmetickým liftingem obličeje, nikoli maskou. Výsledek vylepšení pocítíte a uvidíte již po prvním ošetření. Je použitelný pro všechny typy pleti a každý věk. Mini lift rukou zpevňuje a vrací kůži lepší kondici. Okamžitým výsledkem jsou hezké a ošetřené ruce. Ideální je v kombinaci s manikúrou nebo po nehtové úpravě. Mini lift těla napomáhá čištění kůže na zádech, vyrovnává nesouměrnost, zpevňuje kožní svaly a zlepšuje kondici kůže na břiše, pažích, nohou, prsou a dekoltu. Velice dobře se kombinuje s dietou nebo péčí po těhotenství. Doporučujeme kúru složenou z 10-15 ošetření.

JETT PLASMA LIFT

Jde o moderní kosmetický přístroj vyrobený v ČR využívající revoluční technologii plazmy pro profesionální kosmetické ošetření. Lze použít na ošetření obličeje, dekoltu, prsou, rukou. Jeho výsledky jsou viditelné ihned po prvním ošetření!

JETT PLASMA LIFT generuje tok plazmy, který při působení na biologické tkáně spouští specifický mechanismus reakcí. Dochází k velice efektivnímu peelingu, obnově tkání, jejich zpevnění a zlepšení pružnosti, posílení odolnosti a obranyschopnosti. Před aplikací plasmových toků je třeba nahřát ruční hlavicí kolagenová vlákna, která se roztáhnou a při vpouštění plasmových výbojů se ve střední vrstvě pokožky obličeje (dermis) „smrsknou“ a znovu napruží.

Ošetření přístrojem JETT PLASMA LIFT je vhodné pro klienty, kteří mají vrásky, akné (pustuly a papuly se rychleji hojí a nevznikají jizvy), pigmentové skvrny nebo kuperózu (rozšířené žilky) – díky aplikaci plasmových toků se pigmentové skvrny a žilky zneviditelní, získají tělovou podobu a nemají potřebu se tvořit dál. Stejný efekt má toto ošetření na jizvy a strie (ne starší než půl roku, jinak je ošetření bezvýznamné), strije se rapidně se stáhnou. Výsledek ošetření je vidět okamžitě, maximálního efektu je dosaženo druhý den ráno.
Celková délka ošetření zahrnuje odlíčení, aplikaci indiferentního gelu, aplikaci sér, ošetření přístrojem Jett Plasma Lift, nanesení závěrečného krému.

EPILACE TĚLA CUKROVOU PASTOU NATURI

Jde o přírodní, šetrnou metodu epilace (odstranění nežádoucích chloupků včetně kořínků). Její historie sahá do dávných dob Orientu. Požadavky dnešního světa ji oživily jako metodu dosahující zdravým způsobem jemné, hladké a krásné pokožky. Účinky epilačních metod jsou individuální, pouze cukerná epilace však zaručeně zdravým způsobem a s postupně se prodlužující délkou trvání dosahuje výsledného efektu tak snadno. Svou šetrností a složením umožňuje epilovat jakoukoliv část lidského těla včetně intimních a obličejových partií.
Přírodní základ v rukou proškolené kosmetičky představuje jemný způsob pravidelné a dlouhodobé aplikace bez zdravotních rizik a s minimální bolestí během epilace. Jemná hmota přirozeně pronikne ke chloupkům a již po prvních kontaktech s pokožkou jich většinu odstraní. Spolu s nimi podobně jako peeling odstraní i odumřelé buňky kůže, což patří k jejím dalším přednostem.

Ideální délka chloupků při první epilaci je 0,5 cm. Metoda dokáže odstranit i chloupky kratší, záleží však na jejich tvrdosti. Chloupky jsou tím řidší, čím pravidelněji je cukrová pasta aplikována, postupem času se prodlužují intervaly mezi epilacemi.

Epilační pasta NATURI vzniká z absolutně přírodních komponent (cukr + voda). Oproti syntetickým prostředkům tak máte jistotu, že vaše tělo nepřijde do kontaktu s žádnou potenciálně škodlivou látkou. Vysoký obsah cukru brání nežádoucímu bakteriálnímu a plísňovému rozkladu a vzniku infekce. U citlivých typů může pokožka na několik hodin lehce zarudnout (jde o mechanickou reakci spojenou s oddělením chloupku od jeho kožního lůžka).

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831, DIČ: CZ28161831