Laserové centrum Praha

Ambrabeauty, Čimická 744/1, Praha 8 (vchod z ulice U Dětského domova),
tel. 773 934 722, 283 882 098,e-mail: info@ambrabeauty.cz

 

BIOSTIMULAČNÍ LASER

Má skvělé účinky na problematickou pokožku, při hojení zánětů, vyhlazuje vrásky a jizvy, po kosmetických procedurách eliminuje podráždění.

 • Akné, jizvičky po akné – laser napomáhá účinnému odstranění zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů spontánně a velmi rychle. U jizviček dochází k výraznému zlepšení a odbarvení jizevnaté tkáně.
 • Alopecie – podpůrné ošetření pro stimulaci růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.
 • Ekzém – zmírňuje povrchové projevy této choroby a tím zlepšuje kvalitu života klientů.
 • Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klient s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek, předejde se tak nepříjemným mokvavým projevům.
 • Vrásky, ochablá pleť – zlepšení kondice pokožky, větší pružnost a elasticita, celkové zklidnění, zlepšení vzhledu, vypnutí, vyhlazení a odstranění drobných defektů.
 • Jizvy a strie – po ošetření dochází k výraznému zlepšení stavu, k odbarvení jizevnaté tkáně, ke změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé. U strijí regeneruje nežádoucí mikrojizvičky a praskliny v kůži.
 • Poruchy pigmentace – pomáhá především u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu. Spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře skvrny zesvětlit. Dodává energii látkám použitým v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu.
 • Kuperóza (červené žilky) – laser červené žilky neodstraní – to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ale dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších žilek. Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.
 • Po epilaci – při aplikaci ihned po epilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži, nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
 • Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.
 • Po aplikaci permanentního make upu – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

KOLAGENOVÁ LAMPA

Metoda LedActive

Přístroj LA370R-C byl vyvinut na základě výsledků experimentálních a klinických medicínských studií (USA, Francie, studie NASA) a využívá je v kosmetice. Kolagenová lampa plně nahrazuje použití omlazovacích nízkovýkonových laserů, přitom za daleko nižší pořizovací cenu, s větším komfortem obsluhy a hlavně bez bezpečnostních omezení platných pro lasery. Světlo kolagenové lampy LA370R-C proniká hluboko do podkožních tkání, kde iniciuje a podporuje regeneračně-fyziologické procesy na úrovni buněčných struktur. Kolagenová lampa je bezpečná a neinvazivní metoda, která je vhodná jak pro profesionální použití v kosmetické praxi, tak i pro domácí použití.

Kolagenovou lampu lze účinně využít při následujících potížích:

Vrásky a ochablá pleť – zlepšuje proces prorůstání cévek (vaskularizace) krevního a lymfatického oběhu. Výsledkem je zpevněná pokožka, lepší vzhled a zpomalení procesu stárnutí pleti. Efekt potlačení již existujících vrásek je závislý na jejich typu a stáří pokožky – čím je pleť starší, tím je zapotřebí delší doby aplikace a většího počtu opakovaných kúr. Při této aplikaci je velmi důležitá pravidelnost.

Akné – primárním efektem je nastartování protizánětlivých procesů a regenerace postižených míst. K viditelnému zklidnění pokožky obvykle dochází po prvních 2-3 aplikacích. Regenerující se nová tkáň optimalizuje tvorbu kolagenu a elastinu a nedochází k vytvoření povrchové jizvy. Rychlost změn záleží na stupni postižení.

Regenerace pleti – dochází k postupné úpravě metabolismu buněk ve všech vrstvách kůže. Při opakovaných aplikacích se navrací žádoucí vlastnosti a zdravý vzhled pokožky, kůže se stává odolnější vůči vnějším vlivům.

 

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831, DIČ: CZ28161831