Lymfatické masáže metodou dr.Bechyně

Babí léto nás o příštím víkendu příjemně prohřeje a naše tělo se pomalu chystá na náročný podzim a „zimní spánek“. 
Velmi účinnou zbraní proti podzimní únavě a pro ženy také velmi příjemným pomocníkem k ideální siluetě pro nadcházející plesovou sezónou je lymfatická masáž.
Velmi účinnou metodou je uznávána masáž podle dr. Bechyně, kterou vám ve vybrané dny poskytne v našich relaxačních centrech. Objednávat se můžete na uvedených kontaktních číslech.

Manuální lymfodrenáž

Manuální ( ruční ) lymfodrenáž se považuje za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá k regeneraci organismu.

Nevhodná potravinová skladba, časté stresové situace a každé výraznější onemocnění zvýrazňuje zátěž našeho mízního systému. To se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, otoky kotníků. V pokročilém stádiu pak i zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Dokonalá funkce mízního ( lymfatického) systému je podmínkou celkového pro zdraví člověka. Podpora mízního systému je speciální druh jemné masážní techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování toxických látek z těla. Lymfodrenáž tak ulehčí vašemu míznímu oběhovému systému a současně napomůže k celkové regeneraci organismu.

Manuální lymfodrenáž má i významný kosmetický účinek především v boji proti celulitidě. Ta vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což způsobuje tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme dosáhnout zřetelného pokroku v eliminaci kožní celulitidy.

Kontraindikace:

srdeční onemocnění
akutní žilní záněty
aktivní onkologická onemocnění
akutní bakterielní a virová onemocnění
horečnatá onemocnění
nekompenzovaná hypertenze
patologická gravidita
nejasné bolesti břicha
zelený zákal

12 Říj Žádné komentáře martina Nezařazené