Masáže a zábaly Louny

Relaxcentrum v hotelu Union, Beneše z Loun 139, 440 01 Louny,
tel.: 415 654 392, 773 175 339, e-mail: info@ambrabeauty.cz

Dotek lidských rukou má mocnou sílu. Dotek vedený odborně posiluje tělo i duši, zvyšuje imunitu, pomáhá vylučovat toxiny, nastartuje samoozdravné procesy. Občasné masáže jsou příjemnou záležitostí, ale zdraví přinášejí pravidelné masáže. Zkuste ty naše!

Všechny masáže jsou prováděny exluzivními aromatickými oleji značky Topvet. Jejich výběr je přizpůsobován požadavkům klienta a zaměření masáže.

Nabídka masáží

Relaxační (švédská) masáž

Používané hmaty velmi účinně odstraňují ztuhlost, prokrvují svalstvo, stimulují krevní a lymfatický oběh. Je to „klasika“ pro odstranění únavy, relaxaci a regeneraci organismu.

Masáž lávovými kameny

Jedna z nejlepších masáží k odstranění stresu a vnitřního neklidu, která velice rychle přináší psychické uvolnění, navozuje hlubokou relaxaci a harmonii. Tělu navíc uleví od bolestí kloubů, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Detoxikuje, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater a ledvin.
Tradice této masáže sahá 4 tisíce let zpět do Číny. Kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40-50 oC a teplé se pak přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla aroma olejem. Masáž není určena lidem s vysokým krevním tlakem, těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství, diabetikům, epileptikům, osobám citlivým na teplo, nemocným s křečovými žílami, silným kožním, infekční nebo zánětlivým onemocněním.

Masáž hlavy, šíje, dekoltu a ramen

Zbavuje negativních myšlenek, uvolní napětí, zlepší kvalitu spánku. Prokrví pokožku hlavy a podpoří růst vlasů. Zrychlí tok krve a lymfy, zlepší látkovou výměnu a výrazně přispěje k rychlejšímu odplavení škodlivin z těla.

Masáž pro těhotné

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství a porodu, má uklidňující a podporující efekt. Miminka ji vnímají jako velmi příjemný podnět. Ulevuje bolestem v dolní partii zad, šíje a hlavy, napjaté pokožce, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Jedná se o speciální a naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. Celý průběh masáže, tlak rukou na tělo i teplota v místnosti se podřizují příjemným pocitům masírované ženy. Lze ji provádět od 4. měsíce těhotenství – v prvním trimestru jsou všechny masáže zakázány!

Manuální lymfodrenáž

Manuální (ruční) lymfodrenáž je považována za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Jde o speciální druh jemné masážní techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém. Podporuje tok lymfy odstraňováním toxických látek z těla a tím napomáhá k celkové regeneraci organismu (únava, slabost, vyčerpání, otoky kotníků, zduření a bolestivost lymfatických uzlin). 

Manuální lymfodrenáž má i významný kosmetický účinek především v boji proti celulitidě (vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což způsobuje tzv. pomerančovou kůži). Pomocí lymfodrenáže můžeme dosáhnout zřetelného pokroku v eliminaci kožní celulitidy.

Lymfodrenáž je kontraindikována u osob se srdečním onemocněním, akutním žilnímm zánětem, aktivním onkologickým onemocněním, akutním bakteriálním, virovým a horečnatým onemocněním, nekompenzovanou hypertenzí, patologickou graviditou, nejasnými bolesti břicha.

Indická antistresová masáž hlavy

Jemná masáž hlavy, šíje, ramen a horní části paží. Klient při ní sedí v pohodlném křesle. Masáž působí především v mentální rovině: „vyčistí“ hlavu a zklidní.

Masáž chodidel a lýtek včetně peelingu

Stav našich nohou je obrazem stavu našeho těla. Postupným rozhýbáním a rozvolněním prstů, nártů, kotníků a lýtek masáž uvolní celé tělo a obnoví tok energií. Peeling oživí a prokrví kůži, použitý aroma olej podtrhne výsledný pocit relaxace.

Celotělový peeling

Celotělový peeling je procedura, při které šetrně odstraňujeme starou vrstvu odumřelé pokožky pomocí jemných brusných emulzí a krémů. Následně vmasírujeme zklidňující masku. Peeling zlepšuje vzhled pokožky, která má sklon k celulitidě. Dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu. Celková masáž stimuluje krevní oběh i lidskou mysl.

Anticelulitidní masáž + ozonový zábal

Působí na tukové buňky a pomáhá viditelně odstraňovat projevy celulitidy.

Dokonalý relax – zážitkové masáže

Hřejivý dotek

Rozmazlovací a od hlavy až po paty hýčkající masáž, doplněná příjemnou masáží obličeje a dekoltu. Ocení ji zejména ženy. Je kombinací masáže lávovými kameny a uvolňující relaxační masáže havajského typu. Používají se při ní jemnější pomalé hmaty, které navozují dokonalý klid a pohodu. Masáž uleví od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, podpoří krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z organismu.

Kouzlo rukou

Nekonečné hýčkání a rozmazlování – tak lze charakterizovat tuto zážitkovou masáž. Užijete si při ní relaxační aroma masáž s vůní dle vašeho výběru, jemný peeling, masku a na závěr uvolňující antistresovou masáž hlavy. Harmonie vůní, doteků, světla a tónů navodí příjemný pocit relaxu, čistoty a uvolnění nejen vašemu tělu, ale i duši.

Souznění – párová masáž jedním masérem

Ideální dárek pro vaše nejbližší v dnešní uspěchané době! Užijte si s partnerem nebo kamarádkou společný čas při relaxační aroma masáži kombinované s masáží lávovými kameny, zábalem nebo maskou. Společně budete sdílet a vychutnávat si příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí.

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831, DIČ: CZ28161831