Masáže a zábaly Praha

Ambrabeauty, Čimická 744/1, Praha 8 (vchod z ulice U Dětského domova),
tel. 773 934 722, 283 882 098,e-mail: info@ambrabeauty.cz

 

Dotek lidských rukou má mocnou sílu. Dotek vedený odborně posiluje tělo i duši, zvyšuje imunitu, pomáhá vylučovat toxiny, nastartuje samoozdravné procesy. Občasné masáže jsou příjemnou záležitostí, ale zdraví přinášejí pravidelné masáže. Zkuste ty naše!

Nabídka masáží

Relaxační (švédská) masáž

Používané hmaty velmi účinně odstraňují ztuhlost, prokrvují svalstvo, stimulují krevní a lymfatický oběh. Je to „klasika“ pro odstranění únavy, relaxaci a regeneraci organismu.

Masáž hlavy, šíje, dekoltu a ramen

Zbavuje negativních myšlenek, uvolní napětí, zlepší kvalitu spánku. Prokrví pokožku hlavy a podpoří růst vlasů. Zrychlí tok krve a lymfy, zlepší látkovou výměnu a výrazně přispěje k rychlejšímu odplavení škodlivin z těla.

Masáž pro těhotné

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství a porodu, má uklidňující a podporující efekt. Miminka ji vnímají jako velmi příjemný podnět. Ulevuje bolestem v dolní partii zad, šíje a hlavy, napjaté pokožce, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Jedná se o speciální a naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. Celý průběh masáže, tlak rukou na tělo i teplota v místnosti se podřizují příjemným pocitům masírované ženy. Lze ji provádět od 4. měsíce těhotenství – v prvním trimestru jsou všechny masáže zakázány!

Indická antistresová masáž hlavy

Jemná masáž hlavy, šíje, ramen a horní části paží. Klient při ní sedí v pohodlném křesle. Masáž působí především v mentální rovině: „vyčistí“ hlavu a zklidní.

Masáž chodidel a lýtek včetně peelingu

Stav našich nohou je obrazem stavu našeho těla. Postupným rozhýbáním a rozvolněním prstů, nártů, kotníků a lýtek masáž uvolní celé tělo a obnoví tok energií. Peeling oživí a prokrví kůži, použitý aroma olej podtrhne výsledný pocit relaxace.

Aroma masáž

Aromaterapeutická masáž je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Jde o vonné koncentrované výtažky z rostlin, které se získávají tradičními metodami, především destilací. Uchovávají terapeutické vlastnosti rostliny a v průběhu masáže pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Do masážních směsí jsou éterické oleje vybírány pro každého klienta individuálně a cíleně tak, aby pomohly odstranit jeho zdravotní potíže a zharmonizovali organismus. Aroma masáž ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organismu, přináší tělu i psychice rovnováhu.

Celotělový peeling

Celotělový peeling je procedura, při které šetrně odstraňujeme starou vrstvu odumřelé pokožky pomocí jemných brusných emulzí a krémů. Následně vmasírujeme zklidňující masku. Peeling zlepšuje vzhled pokožky, která má sklon k celulitidě. Dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu. Celková masáž stimuluje krevní oběh i lidskou mysl.

Kouzlo rukou

Nekonečné hýčkání a rozmazlování – tak lze charakterizovat tuto zážitkovou masáž. Užijete si při ní relaxační aroma masáž s vůní dle vašeho výběru, jemný peeling, masku a na závěr uvolňující antistresovou masáž hlavy. Harmonie vůní, doteků, světla a tónů navodí příjemný pocit relaxu, čistoty a uvolnění nejen vašemu tělu, ale i duši.
Souznění – párová masáž jedním masérem
Ideální dárek pro vaše nejbližší v dnešní uspěchané době! Užijte si s partnerem nebo kamarádkou společný čas při relaxační aroma masáži kombinované s masáží lávovými kameny, zábalem nebo maskou. Společně budete moci sdílet a vychutnávat si příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí.

AMBRA beauty s.r.o., Čimická 744/1, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28161831, DIČ: CZ28161831