Náš tým

Relaxcentrum Louny

Ivana Podhráská

Vystudovala jsem Střední školu služeb a řemesel, obor Kosmetické služby, který zahrnuje: celkové ošetření pleti, manikůru, pedikůru a masáže celého těla. V roce 2016 jsem prošla rekvalifikací na prodlužování řas metodou řasa na řasu.

V říjnu 2018 jsem absolvovala kurz měření přístrojem supertronic a nadále se vzdělávám v oblasti poradenství s přípravky ENERGY.

V salonu Ambra beauty jsem byla součástí již při studiu, a tak jsem měla možnost získávat přehled o jeho chodu ještě před oficiálním nástupem na pracovní pozici. Péče o klienta je mou vášní už od doby, kdy moje maminka vkládala srdce a veškeré úsilí do budování tohoto salonu.

Michaela Podhráská

V salonu spolupracuji již 6 let. Vždy jsem proto chtěla dělat masáže. Po střední škole jsem úspěšně dokončila masérský kurz, který mě nadchnul natolik, že jsem se rozhodla v tomto oboru i nadále vzdělávat. Brzy Vám budu provádět indickou masáž hlavy a baňkování. Indická masáž má velmi dobré fyzické i psychické účinky (uvolnění svalů a tkání, stresu a napětí). Účinnost vakuových baněk je prokázána tím, že výborně působí proti bolesti a pozitivně ovlivňuje celkové zdraví organismu.

Michaela Štětková

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Příbrami, obor sportovní a rekondiční masér. Plnou praxi mám již 8 let. Mou specializací jsou masáže, při kterých dokáži u klienta indikovat konkrétní problém a zároveň mu dopřát příjemnou relaxaci. Moje práce má pro mě velký význam, protože mohu klientovi pomoci od bolesti.