Nově v nabídce – Zážitkové masáže

Zážitkové masáže jsou ideální pro dokonalou relaxaci a odpočinek. Užijte si pocit hýčkání, uvolněte svoji mysl a dopřejte si opravdový zážitek.
Zážitkové masáže potěší nejen tělo, ale i duši a proto jsou ideální dárek pro vaše blízké.

Hřejivý dotek

Nechte rozmazlovat svoji duši a tělo zároveň…. Jedná se o kombinaci masáže lávovými kameny a uvolňující relaxační masáže havajského typu. Tato masáž umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody. Vaše tělo bude hýčkáno skutečně od hlavy až po paty. Dámy jistě ocení i velmi příjemnou masáž obličeje a dekoltu.
90 min.950 Kč

Kouzlo rukou

Nekonečné hýčkání a rozmazlování… tak lze zlehčeně charakterizovat tuto zážitkovou masáž. Kombinace relaxační aroma masáže s vůní dle vašeho výběru, jemného peelingu a masky, zakončená uvolňující antistresovou masáží hlavy. Harmonie vůní, doteků, světla a tónů navodí příjemný pocit relaxu, čistoty a uvolnění nejen vašemu tělu, ale i duši.
60 min.750 Kč
120 min.1090 Kč

Souznění

(Párová masáž jedním masérem)

Přemýšlíte, jak si v dnešní uspěchané době najít čas pro své nejbližší? Jak jim nevšedním způsobem dát najevo svou náklonost, lásku nebo jen díky? Darujte svému protějšku, příteli, kamarádce tuto párovou masáž. Ve vaší společnosti stráví příjemné chvíle vyplněné relaxační aroma masáží v kombinaci více technik, včetně masáže lávovýni kameny. Podle složení páru je možné volit použití zábalu ( doporučujeme zejména mužům) nebo tělové masky.
Během párové masáže zažijete příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí ve společnosti svých nejbližších. Jedná se o oblíbený typ na svatební či výroční dárek.

70 min.1250 Kč

(obsahuje: relaxační masáž včetně masáže lávovými kameny, zábal/maska)

 

5 Říj Žádné komentáře martina Nezařazené