Laserové centrum

Relaxcentrum Louny

Nabízíme vám ošetření moderními přístroji, které dosahují skvělých výsledků při řešení kosmetických problémů.

BIOSTIMULAČNÍ LASER

Má skvělé účinky na problematickou pokožku, při hojení zánětů, vyhlazuje vrásky a jizvy, po kosmetických procedurách eliminuje podráždění.

Akné, jizvičky po akné – laser napomáhá účinnému odstranění zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů spontánně a velmi rychle. U jizviček dochází k výraznému zlepšení a odbarvení jizevnaté tkáně.

Alopecie – podpůrné ošetření pro stimulaci růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém – zmírňuje povrchové projevy této choroby a tím zlepšuje kvalitu života klientů.

Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klient s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek, předejde se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky, ochablá pleť – zlepšení kondice pokožky, větší pružnost a elasticita, celkové zklidnění, zlepšení vzhledu, vypnutí, vyhlazení a odstranění drobných defektů.

Jizvy a strie – po ošetření dochází k výraznému zlepšení stavu, k odbarvení jizevnaté tkáně, ke změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé. U strijí regeneruje nežádoucí mikrojizvičky a praskliny v kůži.

Poruchy pigmentace – pomáhá především u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu. Spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře skvrny zesvětlit. Dodává energii látkám použitým v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu.

Kuperóza (červené žilky) – laser červené žilky neodstraní – to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ale dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších žilek. Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.
Po epilaci – při aplikaci ihned po epilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži, nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Po aplikaci permanentního make-upu – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

LED SVĚTELNÁ VÍCEÚČELOVÁ MASKA

Světelná maska ADURO FACIAL TRONIC 7+1 je světovou novinkou. Tvůrci se inspirovali tradiční maskou na obličej. Přístroj vyvinuli pomocí nejmodernějších technologií a patentovaného designu, který kopíruje kontury obličeje a pokrývá jeho celou oblast.
Přístroj využívá 8 druhů terapeutických LED světel pro širokou škálu působení v oblasti obličeje:

červené – proti vráskám, zvyšuje produkci kolagenu
tmavě modré – redukuje akné a odstraňuje bakterie, které ho způsobují
zelené – pomáhá hojení pleti, podporuje její přirozenou krásu
žluté – snižuje zarudnutí, zmírňuje záněty, růžovku a popáleniny od slunce
oranžové – revitalizuje, navrací pleti jas a zářivost
světle modré – snižuje objem oteklých kapilár, bělí zuby
fialové – zmírňuje záněty, redukuje červenání pleti a růžovku
infra – proniká hlouběji do kůže a tím zesiluje účinek ošetření

VENUS IPL

Přístroj VENUS IPL slouží pro bezpečné ošetřování neestetických kožních vad. Kombinuje intenzivní pulsní světlo (IPL) s kryoterapií (chlazený krystal na -3oC). Pulsní světlo generuje více vlnových délek, pokrývajících široké barevné spektrum, proniká tak do různých hloubek kůže. Zabudovaný systém ochrany kůže a čidlo pro automatické rozpoznání kožního fototypu zároveň nedovolí přehřátí ošetřovaných míst. Díky tomu má přístroj široké využití:

nadměrný růst silných nebo tmavých chloupků u žen nebo zvýšený růst chloupků kdekoliv u mužů včetně velice citlivých zón na obličeji, podpaží a tříslech – zasažením chloupkového folikulu je paprsek absorbován pigmentem chloupku, dojde k termickému zničení folikulu, ten se uzavře, ale okolní tkáně zůstanou neporušené, chloupek vypadne
vrásky, unavená pleť, pigmentové skvrny – pulsní světlo aktivuje tvorbu nového kolagenu, navrátí kůži elasticitu a viditelně ji rozzáří (fotorejuvenace)
akné – pulsní světlo zasahuje zdroj akné, tím zamezuje jeho tvorbě a snižuje produkci mazových žláz
rozšířené žilky – díky působení pulsního světla dochází k rychlejšímu nahrazení poškozených kapilár zdravými, aniž by se poškodila okolní pokožka – pleť se celkově ozdraví

Po ošetření je třeba se nevystavovat přímému slunečnímu záření po dobu nejméně 3 týdnů. Pro získání stabilních výsledků doporučujeme více ošetření (v rozmezí 10–12 dnů).