Péče o tělo

Relaxcentrum Louny

Péče o tělo je nedílnou součástí osobní i duševní hygieny. Nabízíme vám soubor účinných procedur, které dokáží tělo detoxikovat, regenerovat a omladit.

STARVAC

Řada filmových hvězd udržuje a formuje svou postavu právě pomocí tohoto ošetření. Moderní masážní přístroj STARVAC SP2 pracuje na principu nastavitelného podtlaku a patentovaných hlavic s válečky pro kvalitní působení na kůži, podkoží a problémové partie. Podtlak narušuje tukové buňky, které se vyplavují z těla. Dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita, ochablé podkožní vazivo se zpevňuje. Zlepšením vnitřních funkcí dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla. Pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Přístroj STARVAC má široké využití: pro zlepšení stavu celulitidy (zeštíhlení problematických partií a formování postavy, odbourávání podkožního tuku), odstranění ochablého bříška po porodu, odstranění tukových polštářků a zpevnění pokožky, zpevnění a zvětšení objemu poprsí, pro zlepšení lymfatického toku, odstranění otoků, podporu funkčnosti krevního oběhu, odstranění otoků, pro relaxační masáž (uvolnění zádového a krčního svalstva, namožených svalů celého těla), na prohřátí svalů před sportem, při bolestech zad a kloubů, při poruchách prokrvení, zadržování vody, u fibróz, stavech po popáleninách, u hematomů, pro vyhlazení jizev a hypertrofických jizev, jako pooperační ošetření.

Universal Contour Wrap

Čím u nás budete nadšeni? Určitě procedurou UNIVERSAL COUNTOUR WRAP! Představte si kouzelnou bránu, kterou vstoupíte do zázračného světa splněných přání, v němž pobudete pouhé 2 hodinky. A domů se budete vracet o 20-30 cm štíhlejší po obvodu těla (po prvním zábalu), vaše kůže bude pevná, pružnější a zbavená toxinů. Zní to moc dobře, než aby to byla pravda, ale tak v reálu procedura funguje a dosažený úbytek vydrží minimálně 30 dnů. Ocení ji zejména ženy, které vyžadují okamžitý efekt (hurá do plavek!). Absolvovat ji mohou všichni bez rozdílu věku a konfekční velikosti.

Ošetření spočívá v zabalení klienta do 25-30 obinadel, která jsou namočena v bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého moře. Bahno se plně vstřebá do pokožky, ta je po rozbalení nádherně sametově jemná a hladká. Pomáhá také vytáhnout hlouběji uložené toxiny, pokožku čistí a omlazuje. Procedura tvaruje postavu, zeštíhluje partie, v nichž se ukládá nejvíce tuku, zpevňuje uvolněnou kůži a obnovuje její elasticitu.

UNIVERSAL COUNTOUR WRAP pomůže každému, kdo hledá zeštíhlující program s cílem přemoci neposlušné partie, docílit perfektní postavy bez cvičení, a to nejlépe okamžitě (před svatbou, plesem, dovolenou…). Doporučujeme ho pro zpevnění kůže po těhotenství, úbytek hmotnosti a zlepšení partií postižených celulitidou nebo striemi. Mužům pomůže zeštíhlit břicho a pas.

Splendid´eau

Procedura SPLENDID´EAU napomáhá k návratu organismus do rovnováhy, zvyšuje celkovou energii, fyzické a psychické zdraví a celkový pocit pohody. Efektivně vyrovnává počet kladných a záporných iontů v těle a tím stimuluje buňky tak, aby přirozenou cestou uvolňovaly toxické látky. Jedná se o velmi účinný a pohodlný způsob detoxikace nezávisle na tom, kde jsou toxiny v těle uloženy.
Ionty jsou všudypřítomné částice, jejichž přirozený poměr je v posledních letech narušen. Zdravé tělo obsahuje podstatně větší množství záporně nabitých iontů. Představují pro člověka významný zdroj energie. Hrají zásadní roli pro fungování všech buněk lidského organismu. Iontová nerovnováha způsobuje energetickou nerovnováhu a tím pokles kondice (snížení výkonu, zhoršení imunitního systému a spánku, pokles odolnosti vůči stresu, nemoci).
Jak SPLENDID´EAU funguje? Ponoříte chodidla do iontové vodní lázně (právě na chodidlech se nachází velké množství reflexních a akupunkturních bodů, zón a nervových zakončení). Tím se vaše tělní tekutiny dostanou do kontaktu s ionizovanou vodou. Energetické impulzy z iontové lázně přenášejí podněty ke všem orgánům, harmonizují buněčnou energii. Jednotlivé tělesné buňky začínají fungovat efektivněji, naplno přijímají živiny, snáze vylučují toxiny. Část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vyloučí z těla ven. Délka programu je 30 minut pro dospělé, 15 minut pro děti (8-15 let). Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná.

Pro koho tato procedura není určena? Pro těhotné a kojící ženy, děti do 8 let, kardiaky, osoby s bateriovými implantáty (např. kardiostimulátory), s transplantovanými orgány, kovovými nebo organickými implantáty, dále epileptiky, diabetiky (I. typu), osoby podstupující radioterapii nebo chemoterapii, osoby se selhávajícími ledvinami, otevřenými ranami a zraněními na chodidlech. V případě jiných specifických onemocnění, doporučujeme předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem. Osoby podléhající hypoglykémii by se měli před použitím přístroje najíst.

Příznivé efekty procedury SPLENDID´EAU: stimuluje imunitní systém, vylučování těžkých kovů, kyselin, chemických toxinů (z léků, znečištěného životního prostředí, z průmyslových potravin a masa), neutralizuje viry, bakterie, kvasinky a plísně, eliminuje volné radikály, čistí játra a ledviny, pomáhá v případě edému, uvolňuje zadrženou vodu, zlepšuje trávení, vyprazdňování a vstřebávání živin, zvyšuje přívod kyslíku do organismu, zlepšuje statické energie v těle, pomáhá k omlazení a šíří energii v celém těle, snižuje stres, pomáhá předcházet arterioskleróze, zlepšuje spánek a paměť, podporuje hubnutí, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, zlepšuje pružnost pokožky, přispívá k redukci vrásek, akné a jiných kožních problémů.